O nas

zapraszamy do zapoznania się z Martax - księgowość Kraków

Nasza firma

Powierzenie spraw finansowo-księgowych wyspecjalizowanemu podmiotowi pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze oraz daje bezpieczeństwo o prowadzenia firmy w kwestii rozrachunków publicznoprawnych.
Zależy nam aby klient mógł skupić się na prowadzeniu swojej działalności, a wszelkie formalności z urzędami załatwiane były bez jego udziału przez dobrych księgowych.

Stawiamy na wysoką jakość usług, jesteśmy otwarci na rozwiązywanie wszelkich problemów każdego z naszych klientów. Szanujemy szczerość i bezpośredniość. 

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Biorąc na siebie pełną odpowiedzialność za wykonane usługi. Nasze atuty to profesjonalizm, wszechstronna i kompleksowa oferta, indywidualne podejście do Klienta oraz konkurencyjna cena. Sprawiają one, że relacje, które tworzymy z naszymi Klientami, są długotrwałe, a dzięki zaangażowaniu i dbałości o Klienta, również oparte na pełnym zaufaniu.

Jesteśmy zdania, że relacje te stanowią rekomendacje!

Dlaczego warto nas wybrać?

Doświadczona kadra

Wszyscy pracownicy naszego biura rachunkowego to kompetentne i wykwalifikowane osoby z dużym doświadczeniem w zakresie prowadzenia księgowości. Dzięki temu możemy Państwu zaoferować profesjonalne oraz rzetelne usługi rachunkowo-księgowe. Do swoich obowiązków podchodzimy bardzo poważnie. Gwarantujemy wysoką jakość świadczonych usług

konkurencyjne ceny

Wszystkie usługi księgowe prowadzimy w bardzo atrakcyjnych cenach. Nasza księgowość działająca na terenie Podgórze, Ruczaj, Bieżanów nie posiada sztywnego cennika. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, w zależności od formy i zakresu współpracy. Dodatkowo, naszym klientom udzielamy za darmo porad podatkowo-prawnych. Nie pobieramy również opłat za przygotowanie rozliczeń rocznych oraz sprawozdań finansowych.

Darmowy odbiór dokumentów

Nasze biuro rachunkowe Kraków mieści się przy ul. Puszkarskiej 9 (parter). Na terenie miasta umożliwiamy naszym klientom darmowy odbiór przygotowanych przez nas dokumentów. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług!

Wiedza i doświadczenie!

Działamy w branży od 2004 roku dlatego bazując na latach praktyki i mając na uwadze wszystkie dotychczasowe realizacje, możemy pochwalić się ugruntowaną pozycją.
100
tylu zadowolonych KLIENTÓW
0
tyle lat na rynku
0
rozliczonych faktur miesięcznie
0
% ZADOWOLONYCH KLIENTÓW