Biuro rachunkowe Kraków Kurdwanów


KRÓTKO O FIRMIE

Powierzenie spraw finansowo-księgowych wyspecjalizowanemu podmiotow pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze oraz daje bezpieczeństwo o prowadzenia firmy w kwestii rozrachunków publicznoprawnych.

Zależy nam aby klient mógł skupić się na prowadzeniu swojej działalności, a wszelkie formalności z urzędami załatwiane były bez jego udziału przez dobrych księgowych.

Stawiamy na wysoką jakość usług, jesteśmy otwarci na rozwiązywanie wszelkich problemów każdego z naszych klientów. Szanujemy szczerość i bezpośredniość. 
Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Biorąc na siebie pełną odpowiedzialność za wykonane usługi.

Nasze atuty to profesjonalizm, wszechstronna i kompleksowa oferta, indywidualne podejście do Klienta oraz konkurencyjna cena. Sprawiają one, że relacje, które tworzymy z naszymi Klientami, są długotrwałe, a dzięki zaangażowaniu i dbałości o Klienta, również oparte na pełnym zaufaniu. Jesteśmy zdania, że relacje te stanowią rekomendację!

Dlaczego warto nas wybrać ?

  • Doświadczona kadra
    Wszyscy pracownicy naszego biura rachunkowego to kompetentne i wykwalifikowane osoby z dużym doświadczeniem w zakresie prowadzenia księgowości. Dzięki temu możemy Państwu zaoferować profesjonalne oraz rzetelne usługi rachunkowo-księgowe. Do swoich obowiązków podchodzimy bardzo poważnie. Gwarantujemy wysoką jakość świadczonych usług.
  • Bardzo konkurencyjne ceny
    Wszystkie usługi księgowe prowadzimy w bardzo atrakcyjnych cenach. Nasza księgowość Kurdwanów nie posiada sztywnego cennika. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, w zależności od formy i zakresu współpracy. Dodatkowo, naszym klientom udzielamy za darmo porad podatkowo-prawnych. Nie pobieramy również opłat za przygotowanie rozliczeń rocznych oraz sprawozdań finansowych.
  • Darmowy odbiór dokumentów
    Nasze biuro rachunkowe Kraków mieści się przy ul. Puszkarskiej 9 (II piętro). Na terenie miasta umożliwiamy naszym klientom darmowy odbiór przygotowanych przez nas dokumentów. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług!